LPKB „Kolyma” konferencija

Atsižvelgdama į tai, kad Europos Parlamentas ir Europos Taryba 2011 m. rugsėjo 14 d. priėmė sprendimą paskelbti 2012-uosius metus Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metais, Lietuvos politinių kalinių bendrija „Kolyma” rengia konferenciją, skirtą bendrijos narių bei jų vaikų ir vaikaičių bendros veiklos Lietuvos labui aptarimui, įvertinimui ir gairių tolimesnei veiklai numatymui.

Konferencija „Lietuvos politinių kalinių bendrijos „Kolyma” veikla Lietuvos istoriniame kontekste ir kartų kaita bendrijoje” vyks 2012 m. kovo 3 d. (šeštadienį) 11 val. Vilniaus įgulos Karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13).

Konferencijoje bus kultūrologo, vieno iš pilietinės organizacijos „Piliečių santalka” steigėjo Dariaus Kuolio, LPKB „Kolyma” pirmininko buv. politinio kalinio Algirdo Čiurlio ir žurnalisto Edmundo Simanaičio pranešimai apie visuomeninę padėtį Lietuvoje bei galimą mūsų bendrijos indėlį į šios padėties gerinimą.

Genocido aukų muziejaus Istorijos skyriaus vedėja Ramunė Driaučiūnaitė praneš apie šio muziejaus veiklą, aptarsime ir mūsų bendradarbiavimo su juo perspektyvą. Taip pat numatome pateikti trumpą informaciją apie nukentėjusiojo nuo okupacinio režimo statuso gavimą. Bus ir nedidelė meninė programa.

Maloniai kviečiame dalyvauti visus suinteresuotus žmones, o ypač Kolymos, Čiukčijos ir Jakutijos lageriuose kalėjusių politinių kalinių vaikus ir vaikaičius.

Pagarbiai,
LPKB „Kolyma” Valdyba
www.kolyma.lt/forum/viewtopic.php?f=3&t=31

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s